Labex4.cz - opravdu hájíme Vaše zájmy


www.labex4.cz

O společnosti

Naše společnost vznikla již v roce 1993, kdy její realitní makléři, do té doby samostatně podnikající, spojili své síly v celek. Svých zkušeností v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí využívají k pružnému a efektivnímu zajištění potřeb klientů.

V současnosti poskytuje naše společnost zákazníkům kompletní realitní servis na vysoké úrovni a významnou měrou se tak podílejí na rozvoji a dynamickém růstu českého trhu s realitami.

Firemní kultura, postavená na základech etiky podnikání, respektování zákazníka, jeho potřeb a požadavků, učinila z naší společnosti spolehlivého a osvědčeného partnera ve světě realit. Poznání, že i v dnešním globalizovaném světě je možné přijít s nápadem, realizovat jej, uspět a navíc konkurovat nadnárodním korporacím, které se překotně rozrůstají prostřednictvím zahraničního know-how, je pro nás motivací k další práci a růstu.

Společnost splňuje všechny podmínky Asociace realitních kanceláří. Objemem realizovaných obchodů se řadí mezi nejvýznamnější společnosti v Čechách.

Za velmi důležitý považujeme fakt, že služby naší společnosti využívá již druhá generace klientů, kterým s osobním přístupem a profesionalitou umožňujeme realizovat veškeré záměry na realitním trhu.